Ansatte

Her finner du kontaktinformasjon til alle som er ansatt ved Asker bibliotek.

Undertittel

Siri Tidemann-Andersen
Siri Tidemann Naalsund
Biblioteksjef
Telefon: 66 90 96 07
Mobil: 92 63 97 84
E-post: siri.tidemann.naalsund@asker.kommune.no
Hilde Sverdrup Askeland
Hilde Sverdrup Askeland
Bibliotekar
Avdeling for barn og ungdom
Telefon: 66 90 96 69
E-post: hilde.sverdrup.askeland@asker.kommune.no

Erlend Eik
Bibliotekar
Avdeling for utvikling og læring
Telefon: 66 90 96 75
E-post: erlend.eik@asker.kommune.no
Turid Gerlyng
Turid Gerlyng
Personalkonsulent
Avdeling for kultur og fiksjon
Telefon: 66 90 96 23
E-post: turid.gerlyng@asker.kommune.no
Elisabeth Gran
Elisabeth Gran
Rådgiver
Avdeling for utvikling og læring
Telefon: 66 90 96 58
E-post: elisabeth.gran@asker.kommune.no
Isabel Gulliksen
Isabel Gulliksen
Bibliotekar (Permisjon)
Avdeling for utvikling og læring
Telefon: 66 90 96 83
E-post: isabel.gulliksen@asker.kommune.no
Anne Kristi G. Jønland
Anne Kristi G. Jønland
Konsulent
Avdeling for barn og ungdom
Telefon: 66 90 96 86
E-post: anne.kristi.jonland@asker.kommune.no
Aleksander Kristung
Aleksander Kristung
Rådgiver (Permisjon)
Avdeling for kultur og fiksjon
Telefon: 66 90 96 73
E-post: aleksander.kristung@asker.kommune.no
Rannveig Kvanum
Rannveig Kvanum
Rådgiver
Avdeling for kultur og fiksjon
Telefon: 66 90 96 72
E-post: rannveig.kvanum@asker.kommune.no
Anita Holth Lous
Anita Holth Lous
Bibliotekar
Avdeling for barn og ungdom
Telefon: 66 90 96 84
E-post: anita.holth.lous@asker.kommune.no
beate
Beate Norgaard
Bibliotekar
Avdeling for utvikling og læring
Telefon: 66 90 96 15
Mobil: 97 68 87 65
E-post: beate.norgaard@asker.kommune.no
Azer Pehilj
Azer Pehilj
Konsulent
Avdeling for kultur og fiksjon
Telefon: 66 90 96 16
E-post: azer.pehilj@asker.kommune.no
Ole Rype
Ole Rype
Avdelingsleder
Utvikling og læring
Telefon: 66 90 96 21
Mobil: 91 88 16 65
E-post: ole.kristian.rype@asker.kommune.no
Helene Nyen
Helene Nyen
Bibliotekar
Avdeling for barn og unge
Telefon: 66 90 96 08
E-post: helene.nyen@asker.kommune.no
Mette Solli
Mette Solli
Konsulent
Avdeling for utvikling og læring
Telefon: 66 90 96 64
E-post: mette.solli@asker.kommune.no
Flávia Seegaard
Flávia Seegaard
Bibliotekar
Avdeling for utvikling og læring
Telefon: 66 90 96 60
E-post: flavia.seegaard@asker.kommune.no
gro
Gro Soydan
Avdelingsleder
Kultur og fiksjon, nestleder
Telefon: 66 90 96 49
E-post: gro.soydan@asker.kommune.no
Jorunn Tveter
Jorunn Tveter
Rådgiver
Avdeling for barn og ungdom
Telefon: 66 90 96 26
Mobil: 92 29 26 04
E-post: jorunn.tveter@asker.kommune.no
Siri Westbye
Siri Westbye
Bibliotekar
Avdeling for kultur og fiksjon
Telefon: 66 90 96 74
Mobil: 99 79 01 75
E-post: siri.westbye@asker.kommune.no
Sigrid Aarnes
Sigrid Aarnes
Bibliotekar
Avdeling for kultur og fiksjon
Telefon: 66 90 96 02
E-post: sigrid.aarnes@asker.kommune.no

Stine Yndestad Runshaug
Avdelingsleder
Barn og ungdom
Telefon: 66 90 96 10
Mobil: 47 71 58 56
E-post: stine.yndestad.runshaug@asker.kommune.no
Zhour Seffine
Zhour Seffine
Konsulent
Avdeling for kultur og fiksjon
Telefon: 66 90 96 84
E-post: zhour.seffine@asker.kommune.no
Mette Wiig
Mette Wiig
Konsulent
Avdeling for utvikling og læring
Telefon: 66 90 96 83
E-post: mette.kristensen.wiig@asker.kommune.no
Topp
Translate »