Ansatte

Her finner du kontaktinformasjon til alle som er ansatt ved Asker bibliotek.

Undertittel

Siri Tidemann-Andersen
Siri Tidemann-Andersen
Biblioteksjef
Telefon: 66 90 96 07
Mobil: 92 63 97 84
E-post: siri.tidemann-andersen@asker.kommune.no
Hilde Sverdrup Askeland
Hilde Sverdrup Askeland
Bibliotekar
Permisjon t.o.m. sommer 2018. Arrangement for ungdom, avdeling for opplevelse
Telefon: 66 90 96 69
E-post: hilde.sverdrup.askeland@asker.kommune.no
Erlend Eik
Erlend Eik
Bibliotekar
Avdeling for administrasjonsoppgaver
Telefon: 66 90 96 75
E-post: erlend.eik@asker.kommune.no
Anne Fjell
Anne Fjell
Sekretær
Økonomi, fakturarer, anvisninger, avdeling for administrasjonsoppgaver
Telefon: 66 90 96 24
E-post: anne.fjell@asker.kommune.no
Anna Lisbet Gagnat
Anna Lisbet Gagnat
Bibliotekar
Boken kommer, veiledning, avdeling for media og kunnskap
Telefon: 66 90 96 13
E-post: anna.lisbet.gagnat@asker.kommune.no
Turid Gerlyng
Turid Gerlyng
Personalkonsulent
Personalsaker, arkiv, avdeling for administrasjonsoppgaver
Telefon: 66 90 96 23
E-post: turid.gerlyng@asker.kommune.no
Elisabeth Gran
Elisabeth Gran
Rådgiver
Nettsider, medieregistrering, Ny i Norge, avdeling for media og kunnskap
Telefon: 66 90 96 58
E-post: elisabeth.gran@asker.kommune.no
Isabel Gulliksen
Isabel Gulliksen
Bibliotekar
Nettsider, IT-utvikling, fantasy, avdeling for media og kunnskap
Telefon: 66 90 96 83
E-post: isabel.gulliksen@asker.kommune.no
Anne Kristi G. Jønland
Anne Kristi G. Jønland
Konsulent
Barn og ungdom, lesestimulering, eventyr-stund. Heggedal bibliotek, avdeling for opplevelse
Telefon: 66 90 96 86
E-post: anne.kristi.jonland@asker.kommune.no
Aleksander Kristung
Aleksander Kristung
Rådgiver
Lokalhistorie, avdeling for media og kunnskap
Telefon: 66 90 96 73
E-post: aleksander.kristung@asker.kommune.no
Rannveig Kvanum
Rannveig Kvanum
Rådgiver
Markedsføring, web, formidling voksen, avdeling for administrasjonsoppgaver
Telefon: 66 90 96 72
E-post: rannveig.kvanum@asker.kommune.no
Anita Holth Lous
Anita Holth Lous
Bibliotekar
Arrangement for barn, ansvarlig for klassebesøk, barn og ungdom, avdeling for opplevelse
Telefon: 66 90 96 84
E-post: anita.holth.lous@asker.kommune.no
beate
Beate Norgaard
Bibliotekar
Avdelingsleder i avdeling for media og kunnskap
Telefon: 66 90 96 15
Mobil: 976 88 765
E-post: beate.norgaard@asker.kommune.no
Azer Pehilj
Azer Pehilj
Konsulent
Musikk, film, avdeling for opplevelse
Telefon: 66 90 96 16
E-post: azer.pehilj@asker.kommune.no
Ole Rype
Ole Rype
Rådgiver
Systemansvarlig, avdeling for media og kunnskap
Telefon: 66 90 96 21
Mobil: 91 88 16 65
E-post: ole.kristian.rype@asker.kommune.no
Helene Nyen
Helene Nyen
Bibliotekar
Barn og ungdom, arrangement, hovedtillitsvalgt, Bibliotekarforbundet, avdeling for opplevelse
Telefon: 66 90 96 08
E-post: helene.nyen@asker.kommune.no
Mette Solli
Mette Solli
Sekretær
Erstatninger, istandgjøring, avdeling for administrasjonsoppgaver
Telefon: 66 90 96 64
E-post: mette.solli@asker.kommune.no
Flávia Seegaard
Flávia Seegaard
Bibliotekar
Fremmedspråk depot, fjernlån, arrangement, avdeling for opplevelse
Telefon: 66 90 96 60
E-post: flavia.seegaard@asker.kommune.no
gro
Gro Soydan
Bibliotekar
Avdelingsleder i avdeling for administrasjonsoppgaver, nestleder
Telefon: 66 90 96 49
E-post: gro.soydan@asker.kommune.no
Jorunn Tveter
Jorunn Tveter
Rådgiver
Barn, ungdom, avdeling for media og kunnskap
Telefon: 66 90 96 26
Mobil: 92 29 26 04
E-post: jorunn.tveter@asker.kommune.no
Siri Westbye
Siri Westbye
Bibliotekar
Arrangement for voksne, litteraturformidling, avdeling for opplevelse
Telefon: 66 90 96 74
Mobil: 99 79 01 75
E-post: siri.westbye@asker.kommune.no
Åsne Aamoth
Åsne Aamoth
Ungdomskonsulent
Arrangement for ungdom
Telefon: 66 90 96 03
E-post: asne.aamoth@asker.kommune.no
Sigrid Aarnes
Sigrid Aarnes
Bibliotekar
Arrangement for voksne, fjernlån, medieregistrering, avdeling for media og kunnskap
Telefon: 66 90 96 02
E-post: sigrid.aarnes@asker.kommune.no
Topp
Translate »